24 listopada 2016

Mokate wśród najlepszych pracodawców

 W czwartek 24 listopada 2016 r. redakcja branżowego portalu PulsHR.pl wręczyła wyróżnienia dla dziesięciu najbardziej cenionych pracodawców ze Śląska. Wśród laureatów znalazło się Mokate, właściciel marki LOYD. Nagrodę odebrał Prezes Zarządu Mokate SA i CEO Grupy Mokate dr Adam Mokrysz.

 - Cieszę się i bardzo dziękuję za nagrodę. Firma to ludzie, firma rozwija się dzięki ludziom i jeśli ludzie mają DNA sukcesu, to sama firma też odniesie sukces - powiedział dr Adam Mokrysz, odbierając nagrodę „Top Pracodawcy Województwa Śląskiego”.

Uroczysta gala wręczenia nagród dla najbardziej cenionych pracodawców – TOP 10 Pracodawców Śląska, odbyła się na zakończenie największego wydarzenia poświęconemu rynkowi pracy na Śląsku – konferencji Silesia HR Trends i targów Silesia HR Expo, które zostały zorganizowane przez wydawcę PulsHR.pl. Prestiżowe wyróżnienia zostały wręczone firmom z województwa śląskiego już po raz drugi. Celem organizatorów jest promowanie prężnych pracodawców i dobrych praktyk z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

zdjęcia:

« wstecz

Projekt i wykonanie: euforia.sc