24 kwietnia

LOYD na maratonie

LOYD na maratonie DOZ Maraton 2017 w Łodzi wystartował w niedzielę 23 kwietnia o godzinie 9. Biegacze pokonali ten królewski dystans w Łodzi po raz siódmy. W tym roku partnerem wydarzenia była marka LOYD.
separator
25 marca

Mozart na żywo w HD

Mozart na żywo w HD  Po raz kolejny w warszawskim Teatrze Studio można było zobaczyć transmitowaną na żywą operę z The Metropolitan Opera w Nowym Jorku - tym razem był to „Idomeneusz, król Krety” Wolfganga Amadeusa Mozarta. Wydarzeniu towarzyszyło Mokate ze swoimi herbatami LOYD.
separator
27 lutego

Spragnieni piękna

Spragnieni piękna  I Dobroczynny Bal „Spragnieni piękna” odbył się 27 lutego 2017 w gmachu Muzeum Narodowego z okazji 100-lecia Stowarzyszenia „Spragnieni Piękna”. Najważniejszym punktem wieczoru była aukcja charytatywna, która dostarczyła wszystkim obecnym wielu emocji. 
separator
14 lutego

Walentynki z herbatą LOYD

Walentynki z herbatą LOYD Walentynki w kinie Atlantic upłynęły pod znakiem doskonałych filmów i równie dobrych herbat LOYD i kaw Caffetteria Mokate. Zakochani przybyli tłumnie, z chęcią częstowali się produktami Mokate i robili pamiątkowe fotografie na „ściance”.
separator
7 styczenia

Bal Gorolski herbatą LOYD

Bal Gorolski herbatą LOYD  Setki par w strojach ludowych i dziesięć zespołów regionalnych wzięły udział w sobotę 7 stycznia w Mostach koło Jabłonkowa w tradycyjnym Balu Gorolskim oraz Międzynarodowym Przeglądzie Kapel Ludowych oraz Zespołów Folklorystycznych. Również w tym roku obie imprezy odbyły się przy wsparciu firmy Mokate.
separator
23 grudnia

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku!

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku!  Niech te Święta będą pełne rodzinnego ciepła i radości, a Nowy Rok przyniesie jak najwięcej szczęśliwych chwil.
separator
22 grudnia

Wyjątkowy dzień Grupy Mokate

Wyjątkowy dzień Grupy Mokate  Jest taki magiczny dzień w roku, kiedy cała rodzina Grupy Mokate spotyka się razem, by wspólnie podsumować mijający rok. Tak właśnie było w czwartek 22 grudnia br. Tradycyjnie do bielskiego hotelu Vienna zjechali przedstawiciele wszystkich działów firmy, pracownicy Mokate Czechy oraz szerokie grono współpracowników z całego...
separator
24 listopada

Mokate wśród najlepszych pracodawców

Mokate wśród najlepszych pracodawców  W czwartek 24 listopada 2016 r. redakcja branżowego portalu PulsHR.pl wręczyła wyróżnienia dla dziesięciu najbardziej cenionych pracodawców ze Śląska. Wśród laureatów znalazło się Mokate, właściciel marki LOYD. Nagrodę odebrał Prezes Zarządu Mokate SA i CEO Grupy Mokate dr Adam Mokrysz.
separator
2 listopada

Charles Lloyd pije herbatę LOYD

Charles Lloyd pije herbatę LOYD  Charles Lloyd, gwiazda i legenda amerykańskiego oraz światowego jazzu, był gościem w Kinie Atlantic w Warszawie. W środę 2 listopada odbył się tam pokaz filmu „Charles Lloyd - Arrows Into Infinity". Imprezie towarzyszyło Mokate ze swoimi herbatami LOYD.  
separator
22 października

„Don Giovanni” i Loyd

„Don Giovanni” i Loyd Transmisje „The Met: Live in HD” mają swoją renomę - tym razem w teatrze Studio w Warszawie podziwialiśmy operę „Don Giovanni” Mozarta w nowej obsadzie. Jak zwykle temu wydarzeniu towarzyszyły herbaty LOYD.
separator
3 października

40. edycja Otwartego Biegu Przełajowego o Memoriał Wandy Delong

40. edycja Otwartego Biegu Przełajowego o Memoriał Wandy Delong Słoneczna niedziela 2 października 2016 przebiegła pod znakiem jubileuszowej 40. edycji Otwartego Biegu Przełajowego o Memoriał Wandy Delong. Na trasę wybiegło ponad 80 zawodników, których dopingowały setki widzów. W trakcie imprezy wszyscy mogli raczyć się do woli herbatami LOYD.
separator
5 września

FOTOMARATON 2016

FOTOMARATON 2016 W pierwszy weekend września w Częstochowie na starcie fotograficznego maratonu stanęli fotoreporterzy - ich zadaniem było stworzyć fotoreportaż nawiązujący do hasła „Jasne Miasto”. LOYD był jednym z fundatorów nagród dla najlepszych zawodników.
separator
8 sierpnia

Półfinał Konkursu The Look of The Year

 22 lipca w Centrum Promocji Mody Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi miał miejsce półfinał konkursu THE LOOK OF THE YEAR 2016, którego partnerem specjalnym jest LOYD.
separator
27 czerwca

Wyjątkowa CLASSIC Black Tea od LOYD!

Wyjątkowa CLASSIC Black Tea od LOYD! LOYD Classic Black Tea należy do linii wysublimowanych czarnych herbat, porcjowanych w piramidki, które dzięki zastosowaniu innowacyjnego, jedwabistego, idealnie neutralnego smakowo materiału, jeszcze lepiej uwalniają zawarty w mieszance bukiet i smak. Tylko herbaty, które uzyskały najwyższe noty kiperskie mogą trafić do czerwonego...
separator
22 czerwca

Innowacje owocowe z warzywną nutą

Innowacje owocowe z warzywną nutą Z potrzeby poszukiwania ciągłych inspiracji i kreowania zaskakujących innowacji stworzyliśmy linię herbatek owocowych,
 z obietnicą znalezienia w nich także smaku ulubionych warzyw.
separator
10 czerwca

Nowa kolekcja herbat zielonych od LOYD

Nowa kolekcja herbat zielonych od LOYD Z przyjemnością przedstawiamy Państwu nową kolekcję wysokiej jakości zielonych herbat w trzech odmianach: SENCHA, GUNPOWDER oraz CHUN MEE. Herbatę liściastą zapakowaliśmy w trójwymiarowe piramidki, a torebkę wykonaliśmy z biodegradowalnego materiału.
separator
3 czerwca

Wyróżnienie dla LOYD Yerba Mate!

Wyróżnienie dla LOYD Yerba Mate! Drugiego czerwca podczas uroczystej Gali w warszawskim Teatrze Kamienica wręczone zostały prestiżowe statuetki „Złoty Paragon - Nagroda Kupców Polskich”.
separator
4 maja

18 urodziny „Kina na Granicy”

18 urodziny „Kina na Granicy” Cieszyński festiwal filmowy „Kino na Granicy” świętował swoje osiemnaste urodziny. Z tej okazji można było zobaczyć klasyki i nowości kinowe z Polski, Czech i Słowacji. Na uczestników czekały również wystawy, spotkania literackie, koncerty oraz... herbaty LOYD.
separator
22 kwietnia

Lepsze samopoczucie? Tylko z LOYD

Lepsze samopoczucie? Tylko z LOYD Dobre samopoczucie, sprawne funkcjonowanie organizmu, harmonia myśli i zdrowia - to istotne elementy życia codziennego. LOYD w odpowiedzi na te potrzeby przygotował na wiosnę wyjątkowe mieszanki z serii Recepta na...
separator
8 kwietnia

Owocowe smaki LOYDa

Owocowe smaki LOYDa Nietypowe kompozycje smaków to jedna z wizytówek herbat w piramidkach sygnowanych znakiem LOYD. Nie inaczej jest w przypadku Naszych wiosennych nowości. Na półkach pojawiły się trzy propozycje - Żurawina z Maliną, Czarna Porzeczka z Kwiatem Czarnego Bzu oraz Żurawina z Imbirem. Obok nich żaden wielbiciel herbaty nie przejdzie...
separator
8 marca

Szóste urodziny „Teatru 6. piętro”

Szóste urodziny „Teatru 6. piętro” Warszawski „Teatr 6. piętro” obchodził niedawno swoje szóste urodziny. Zaproszeni goście przybyli tłumnie. Nie zabrakło również doskonałych herbat LOYD.
separator
8 lutego

„Pięć ostatnich lat” z LOYD

„Pięć ostatnich lat” z LOYD Pod koniec stycznia w Teatrze Muzycznym ROMA w Warszawie odbyła się kolejna premiera sezonu. Tym razem wystawiono „Pięć ostatnich lat” (The Last Five Years) - amerykański musical, który miał swoją premierę w Chicago w roku 2001.
separator
Projekt i wykonanie: euforia.sc