Dzika różna, pomidor, malina, chilli

Z potrzeby poszukiwania ciągłych inspiracji i kreowania zaskakujących innowacji stworzyliśmy linię herbatek owocowych, z obietnicą znalezienia w nich także smaku ulubionych warzyw. Napar ozdobionej zapachem lata maliny, w śmiałych objęciach dzikiej róży schowaliśmy więc w ciepłym uśmiechu owocu pomidora, rozgrzanym zmysłową papryczką chili.

Zaskakujące smaki dzikiej róży, maliny, pomidora i papryczka chilli zostały zamknięte w trójwymiarowych piramidkach, które dzięki zastosowaniu innowacyjnego, jedwabistego materiału, jeszcze lepiej uwalniają zawarty w owocowo-warzywnym suszu bukiet i smak. Idealnie neutralne smakowo, w pełni biodegradowalne torebki znakomicie eksponują surowiec, dzięki czemu napar w Twojej filiżance nie tylko zadziwi niepowtarzalnym bukietem, ale także pomoże zaczarować każdą chwilę, tak by pomóc Ci odkryć magię we wszystkim, co Cię otacza.

Przekonaj się, jak herbatka LOYD o smaku dzikiej róży, maliny, pomidora i papryczki chilli zaserwowana na gorąco wspaniale rozgrzewa, a podana w formie mrożonej zapewnia przyjemne orzeźwienie w upalne dni. Pozwól się oczarować, bo LOYD to herbata z nutą magii.
 

Pozostałe produkty

« wstecz

Projekt i wykonanie: euforia.sc