Rumianek o smaku karmelowym

Rumianek (łac. Matricaria chamomilla L.) – dla wielu smak dzieciństwa; smak spacerów po porannej rosie w czasie wakacji, smak słonecznych promieni spierających się o stogi siana, smak babcinych naparów. Oto rumianek – jedno z najcenniejszych dla Słowian ziół – jakiego nie znaliście: rumianek w słodkiej, aksamitnej otulinie karmelu. Gdyby zioła były mową, rumianek oznaczałby oddanie. Ta niepozorna roślinka jest w istocie jednym z najhojniejszych darów natury. Dla Słowian rumianek jest patronem zakochanych. Wianki, w których dziewczęta udawały się na poszukiwania kwiatu paproci w Noc Kupały, uplecione były właśnie z rumianku. O zawartej w rumianku mocy pisał już Hipokrates, a jego walory cenił także zakochany w pięknie naród Nefretete.

Magia ziół znana jest ludziom od epoki, której echa pobrzmiewają w mitach. Siła drzemiąca w roślinach jest na nowo odkrywana i na nowo powoduje zachwyt i zdumienie. Linia herbatek ziołowo-owocowych od LOYD to propozycja, która wskaże nowe horyzonty smaku i zadziwi niepowtarzalnym bukietem. Starannie skomponowane aranżacje zachwycą koneserów ziół, a sceptyków przekonają, że zioła to nie tylko składnik leków, ale także znakomity smak, zapewniający doskonałe samopoczucie.

Poszczególne aranżacje zostały zapakowane w idealnie neutralne smakowo piramidki, które dzięki zastosowaniu innowacyjnego, jedwabistego materiału, jeszcze lepiej uwalniają zawarty w wysokojakościowym suszu bukiet i smak. Dodatkowo trójwymiarowy kształt torebki zapewnia dużym fragmentom ziela wystarczająco dużo miejsca, aby w pełni mogły się rozwinąć i bez przeszkód oddać całą siłę aromatu bezpośrednio do wrzątku. Dzięki temu kolekcja herbatek ziołowo-owocowych od LOYD uprzyjemni każdą chwilę, tak by pomóc Ci odkryć magię we wszystkim, co Cię otacza. Daj się oczarować, bo LOYD to herbata z nutą magii.

 

Pozostałe produkty

« wstecz

Projekt i wykonanie: euforia.sc