Truskawka i Rabarbar

Produkowana ze skrupulatnie dobranych składników owocowa herbatka o smaku truskawki i rabarbaru zachwyca wyraźnym aromatem i urzeka intensywnymi, idealnie zbilansowanymi słodko-kwaśnymi nutami soczystych owoców.

Smaki dzieciństwa i babcinej kuchni zaklęte w kawałkach rabarbaru oraz niepowtarzalny wakacyjny aromat dojrzałych truskawek zostały zamknięte w trójwymiarowych piramidkach, które dzięki zastosowaniu innowacyjnego, jedwabistego materiału, jeszcze lepiej uwalniają zawarty w owocowym suszu bukiet i smak. Idealnie neutralne smakowo, w pełni biodegradowalne torebki znakomicie eksponują surowiec, dzięki czemu napar w Twojej filiżance nie tylko zadziwi niepowtarzalnym smakiem, ale także pomoże zaczarować każdą chwilę, tak by pomóc Ci odkryć magię we wszystkim, co Cię otacza.

Przekonaj się, jak herbatka LOYD o smaku truskawki i rabarbaru zaserwowana na gorąco wspaniale rozgrzewa, z kolei podana w formie mrożonej przyjemnie orzeźwia w upalne dni. Pozwól się oczarować, bo LOYD to herbata z nutą magii.

Pozostałe produkty

« wstecz

Projekt i wykonanie: euforia.sc