Zielona z Imbirem, Cytryną i Miodem

Zasmakuj w starannie wyselekcjonowanej mieszance zielonej herbaty z dodatkiem imbiru, miodu i cytryny, dającej delikatnie żółty napar o zrównoważonym smaku. Pozwól się oczarować, bo LOYD to herbata z nutą magii.

Tysiące lat temu napar z zielonych liści drzewa herbacianego zachwycił chińskiego cesarza, dając początek historii herbaty. Liście, z których powstaje zielona herbata, nie są poddawane procesowi fermentacji, dzięki czemu zachowują swoją naturalną barwę i smak. W połączeniu ze świeżością cytryny i imbiru oraz słodyczą miodu dają idealnie zbilansowaną kompozycję o niezrównanej głębi aromatu.

Dzięki zastosowaniu innowacyjnego, jedwabistego materiału, neutralne smakowo piramidki jeszcze lepiej uwalniają zawarty w suszu bukiet i smak. Trójwymiarowy kształt torebki zapewnia listkom herbaty wystarczająco dużo miejsca, aby w pełni mogły się rozwinąć i oddać pełnię aromatu, tworząc napar najwyższej jakości – jak z zaparzacza. Kolekcja zielonych herbat LOYD pomoże Ci odkryć magię we wszystkim, co Cię otacza.

 

Pozostałe produkty

« wstecz

Projekt i wykonanie: euforia.sc