NOWOCZESNY PARK MASZYNOWY

Maszyny pakujące dla przemysłu spożywczego są jednymi z najszybszych i najbardziej zaawansowanych technicznie konstrukcji. Wśród tych urządzeń wyróżniają się maszyny do pakowania herbaty.

Chcąc nadążyć za trendami rynku, jak również tworzyć nowe formy podania herbaty, marka LOYD w ostatnich latach dokonała ogromnych inwestycji w park maszyn. W chwili obecnej jesteśmy w grupie firm z najnowocześniejszym zapleczem maszynowym. Pakujemy Nasze produkty w saszetki jednokomorowe, dwukomorowe, torebki piramidki, herbaty luzem w torebki o rożnej gramaturze, które to mogą być automatycznie zapakowane dodatkowo w kartoniki, puszki bądź torby strunowe.

STAWIAMY NA ELASTYCZNOŚĆ: Przy tak dużym zróżnicowaniu parku maszynowego, ważną cechą jest elastyczność produkcji i możliwość szybkiej zmiany formatów opakowań. Posiadając automaty pakujące z najnowocześniejszymi serwo napędami, sterownikami klasy PLC/PC, czujnikami laserowymi oraz bez luzową technikę napędową, osiągamy wydajności pracy rzędu 300 – 1200 saszetek na minutę. Na każdej z kilkudziesięciu linii produkcyjnych, potrafimy osiągnąć wydajność aż do 40 kartoników herbaty na minutę.

STAWIAMY NA INNOWACYJNOŚĆ: Innowacyjnością w naszym parku maszynowym jest zastosowanie zgrzewania ultradźwiękowego w formowaniu torebek piramidek, co przekłada się na jakość i wygląd saszetki. Zastosowanie w wielu automatach dozowania wagowego, czyli wag wielogłowicowych powoduje powtarzalność ilości suszu herbaty w torebce. Na liniach zamontowane są najnowocześniejsze czujniki, optyczne, laserowe i światłowodowe w celu kontroli całego procesu oraz każdej torebki na każdym etapie procesu pakowania. Automatyczne układy łączenia materiałów opakowaniowych np. bibuły filtracyjnej umożliwiają wymianę zużywającej się rolki na nową bez konieczności jej zatrzymania.

« wstecz

Projekt i wykonanie: euforia.sc